POZNAJ NAS

Nasza wiedza poparta jest ponad 8-letnią praktyką.

PAULINA BUKRYJ-STOŚ

ADWOKAT, PARTNER

Pomaga przedsiębiorcom osiągnąć zamierzone przez nich cele – od odpowiedniego ukształtowania spółki, przez negocjacje i tworzenie umów, aż do sporów sądowych. Doskonale rozumie świat biznesu, sama była członkiem zarządu spółki kapitałowej. 

Prowadziła obsługę prawną wiodących na rynku podmiotów m.in. z branży: budowlanej, e-commerce, przemysłowej, spożywczej i kreatywnej. Była pełnomocnikiem w dziesiątkach spraw sądowych o wartości często przekraczającej setki tysięcy złotych. Oprócz angielskiego (w tym prawniczego) i hiszpańskiego mówi biegle językiem nowych technologii i doskonale rozumie sprawy, z którymi zmierzają się klienci.

Jej największym atutami są: innowacyjny sposób myślenia o prawie, umiejętność łamania schematów oraz to, że potrafi funkcjonować jednocześńie w kilku strefach czasowych prowadząc obsługę prawną zagranicznych klientów biznesowych. Jej praktyczne podejście do prawa doceniają róweniż studenci na Uniwesytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, gdzie jest wykładowcą akademickim.

MARTA RZĄCZYŃSKA

RADCA PRAWNY, PARTNER

Jej naturalne środowisko to biznes. Posiada bogate doświadczenie związane z zewnętrzną obsługą korporacji polskich i międzynarodowych oraz wewnętrzną obsługą prawną spółki akcyjnej jako in-house lawyer. To dlatego siedzi pewnie przy stole w trakcie negocjacji inwestycyjnych obok największych graczy. Prawo spółek nie ma przed nią tajemnic.

Szczególnym zainteresowaniem darzy branżę kreatywną i zagadnienia z zakresu własności intelektualnej oraz nowych technologii. Zarażona przez jednego z klientów pasją do filmu zgłębia praktyczne aspekty developmentu i produkcji filmowej świadcząc obsługę prawną podmiotom ze środowiska filmowego. Klienci cenią jej świeże spojrzenie na prawo, które pozwala znaleźć nowe rozwiązania zamiast podążać utartymi ścieżkami. Jej zaangażowanie w prowadzone sprawy przekonuje, że praca prawnika nie musi być nudna.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę m.in. na studiach podyplomowych z zakresu prawa nowych technologii oraz w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza. Świadczy obsługę również w języku angielskim.

ANNA STOŃ

RADCA PRAWNY

Nie potrafi żyć bez prawa podatkowego. Z licznymi sukcesami reprezentuje klientów przed organami podatkowymi obydwu instancji, a także przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Z jej pomocą nawet kontrola skarbowa czy podatkowa nie wydają się straszne. Pomaga klientom w kontaktach z organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej na wszystkich etapach toczących się postępowań.

W trakcie praktyki zawodowej zyskała również szerokie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, w tym: w sprawach związanych z zatrudnianiem, mobbingiem, zwolnieniach grupowych, zwolnieniach indywidualnych, transferach pracowniczych i opracowywaniu planów opcji menadżerskich.

Jest mistrzem organizacji. Pracując z nią nie uwierzysz, że jej doba ma tylko 24 godziny.

AGNIESZKA CZERNIAK-JASIŃSKA

ADWOKAT

Specjalista z zakresu prawa karnego i karno-skarbowego.

Prowadziła liczne postępowania karne i karno-skarbowe m.in. w sprawach tzw. white collar crimes, w których pomogła wielu podejrzanym i oskarżonym. Doskonale odnajduje się również po drugiej stronie sali sądowej reprezentując pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych, oskarżycieli prywatnych oraz powodów cywilnych.

Poza ugruntowaną wiedzą i doskonałą znajomością procedury karnej klienci cenią jej profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone sprawy.

DOŁĄCZ DO NAS